• Ikona szara Facebook
  • Szary Instagram Ikona
  • Szary Ikona YouTube

CELSUS MASAŻ. Wspierany przez profesjonalizm i zen.

Zespół Celsus Masaż

Poznaj fantastycznych ludzi, którzy zadbają o Twoje ciało i dobre samopoczucie. 

Jesteś bezpieczny w ich rękach. 

Michał Golik

Masażysta,

założyciel CELSUS MASAŻ

Jestem dyplomowanym masażystą, instruktorem sportu, byłym sportowcem. Masaż jest moją pasją, a masażowym "konikiem" są sesje masażu

pozwalające na rozwinięcie aspektu psychosomatycznego w pracy z ciałem.

Jestem założycielem gabinetu

CELSUS MASAŻ.

Andrzej Borsuk

Refleksolog

Dla mnie każdy zabieg jest jak podróż, w której każdy dostaje to, czego w danej chwili potrzebuje najbardziej. Jedni dostają relaks, rozluźnienie oraz spokój wewnętrzny, drudzy ulgę w bólu, jeszcze inni pogodę ducha i energię do działania.

Maria Tkachova

Masażystka

Wierzę, że źródłem naszego zdrowia i piękna jest uzyskanie harmonii między ciałem a umysłem.

Piotr Keller

Specjalizuje się w tradycyjnym masażu tybetańskim Ku Nye

Moją pasją jest medycyna tybetańska i jej filozofia. Ponadto praktykuję: hormę, bańki, jukcho, moxa oraz konchowanie uszu.

MICHAŁ GOLIK

Jestem dyplomowanym masażystą, instruktorem sportu, byłym sportowcem. Moim masażowym "konikiem" są sesje masażu pozwalające na rozwinięcie aspektu psychosomatycznego w pracy z ciałem. Jestem założycielem gabinetu CELSUS MASAŻ.

Doświadczenie zdobywałem podczas nauki w kraju i zagranicą, m.in. w I.S.U. Roma, podczas praktyk w szpitalach i przychodniach rehabilitacyjnych oraz pracując w klubach sportowych, ostatnio prowadząc własną praktykę masażu.

Prowadzę kursy masażu w Akademii Sztuki Masażu Menos. Obecnie przygotowuję do zawodu technika masażysty studentów Policealnej Szkoły Medycznej w Opolu. Prowadzę także Akademię Masażu Celsus, gdzie rozwijam indywidualne szkolenia z zakresu technik masażu.

Jestem pomysłodawcą, inicjatorem i współorganizatorem corocznych akcji charytatywnych MASUJEMY OPOLE, które mają na celu popularyzowanie masażu jako sposobu na zachowanie zdrowia, a także przybliżenie ludziom pięknego zawodu masażysty. Za wykonywane plenerowo masaże i dodatkowe atrakcje zbieramy datki na rehabilitację potrzebujących.

Masaż jest moją pasją. Z tej pasji powstał CELSUS MASAŻ, gdzie łączymy Zachód ze Wschodem, oferując klasyczne techniki masażu obok dalekowschodnich zabiegów na ciało. Zaprosiłem do współpracy fantastycznych specjalistów. 

 

ANDRZEJ BORSUK

Jestem dyplomowanym masażystą, dyplomowanym refleksologiem twarzy i głowy. Refleksologii uczyłem się pod okiem wspaniałej nauczycielki Polskiego Instytutu Refleksologii Anny Khadir. 

Przeszedłem liczne szkolenia z zakresu medycyny chińskiej pod bacznym okiem jednego z prekursorów i współtwórców polskiej akupunktury dr. Zygmunta Bronza. Jestem przeszkolony z dziedziny akupresury, termopunktury, elektropunktury i stawiania próżniowych baniek akupresurowych oraz z terapii aurikulalnej, którą uzupełniam świecowaniem lub kochnowaniem uszu. Ciągle poszerzam swoją wiedzę z zakresu masażu. Przeszedłem kursy masażu relaksacyjnego, masażu gorącą czekoladą, miodem, pilingu twarzy i całego ciała oraz drenażu limfatycznego, który prowadził doskonały masażysta i nauczyciel Michał Golik.        

 

Uczestniczyłem w tygodniowym szkoleniu klawiterapii. W Strzeniówce koło Warszawy u samego wynalazcy tejże metody terapii Ferdynanda Barbasiewicza 

 

Interesuję się sportem. W przeszłości czynnie trenowałem podnoszenie ciężarów oraz judo. Lubię czynny wypoczynek, pływanie, jazdę na rowerze oraz ćwiczenia rozciągające i kształtujące sylwetkę. Poza pasją, którą jest ogólnie pojęta pomoc bliźniemu, moją drugą pasją są motocykle i wyprawy motocyklowe.                              

Działam w stowarzyszeniu Masujemy Opole, którego założeniem jest bezinteresowna pomoc na rzecz dzieci niepełnosprawnych, propagowanie zdrowego trybu życia oraz promocja zawodu masażysty.                                  

Dla mnie każdy zabieg jest jak podróż, w której każdy dostaje to, czego w danej chwili najbardziej potrzebuje. Jedni dostają relaks, rozluźnienie oraz spokój wewnętrzny, drudzy ulgę w bólu, jeszcze inni pogodę ducha i energię do działania. A ja dostaję dodatkowe doświadczenie i ogromną satysfakcję z każdego dobrze wykonanego zabiegu. W CELSUS MASAŻ głównie będę wykonywał zabiegi szeroko pojętej refleksologii, mam ku temu wiedzę, umiejętności i talent, który jest potrzebny do wykonywania tak pięknej, a zarazem odpowiedzialnej pracy.                                       

 

Zapraszam więc w podróż, gdzie ja będę przewodnikiem potrafiącym pokazać, co wasze własne ciało może zrobić dobrego pod wpływem zabiegów refleksoterapii.  

 
 

PIOTR KELLER

„Daj światu to, co masz najlepszego,

wówczas najlepsze wróci do Ciebie”

/Madeline Bridges/

Mam na imię Piotr, mam 41 lat. Jestem człowiekiem pogodnym i uśmiechniętym, pozytywnie nastawionym do życia.  Ukończyłem biomasaż we Wrocławiu.  Lubię pomagać ludziom w odzyskiwaniu sprawności fizycznej i wewnętrznej harmonii. Największą nagrodą dla mnie jest uśmiech na twarzy mojego pacjenta oraz satysfakcja, że mogłem ulżyć w cierpieniu. 

Moją pasją jest medycyna tybetańska i jej filozofia. Specjalizuję się w tradycyjnym masażu tybetańskim Ku Nye. Wiedzę i umiejętności w tym zakresie zacząłem zdobywać w 2013  roku. To właśnie wtedy rozpocząłem edukację w  Akademii Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej w Polsce.

Zgłębiając tajniki medycyny tybetańskiej, staram się łączyć w masażu sferę fizyczną człowieka ze sferą emocjonalną i duchową. W zdrowym ciele – zdrowy duch. Staram się wykorzystywać w praktyce wiedzę, którą przekazuje nam na spotkaniach doktor Nida Chenagtsang – główny mentor. Ciągle uczę się, pogłębiając swoje umiejętności .

Ponadto praktykuję: hormę, bańki, jukcho, moxa oraz konchowanie uszu.

 

MARIA TKACHOVA

Pomaganie ludziom daje mi ogromną satysfakcję, dlatego kocham to, co robię i cieszę się, że mogę tym samym realizować swoje pasje. Z przyjemnością zaproponuję zabiegi relaksacyjne i kosmetyczne. 

 

Wierzę, że źródłem naszego zdrowia i piękna jest uzyskanie harmonii między ciałem a umysłem.

Przebyte kursy:

  • Masaż antycellulitowy manualny oraz przyrządowy

  • Masaż gorącymi kamieniami

  • Autorski masaż relaksacyjny metodą Michała Golika

  • Zabieg i masaż miodem

  • Zabieg i masaż czekoladą

  • Zabiegi peelingujące